VIDEO: Thunder spēlētājam īpatnēja sasveicināšanās

Komentāri

NBA komandas Oklahomsitijas Thunder jaunajam spēlētājam Kamerūnam Peinam, kuru vienība pagājušajā vasarā draftēja ar augsto 14. numuru, pirms mača ar komandas biedriem ir ļoti savdabīga un amizanta sasveicināšanās.

Ar katru no komandas biedriem Peinam ir atsevišķs un unikāls sasveicināšanās veids, kuru varētu nosaukt arī par pirmsspēles rituālu. Interesanti, ka šajā “afērā” iesaistījusies arī Thunder lielākā zvaigzne Kevins Durants. Peins ar Drantu sarokojās un vēl nedaudz uzdejoja. Oklahomsitijas vienībā īpaša sarokošanās nav retums, jo eksplozīvais saspēles vadītājs Rasels Vestbruks īpaši uzmundrina partnerus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Kamerūna Peina dažādās sasveicināšanās

Thunder Rookie Cameron Payne Likes Dance-Style HandshakesOKC Thunder rookie Cameron Payne has the pregame handshake thing down. (via @anthonyVslater/Twitter)

Posted by Bleacher Report on ceturtdiena, 2015. gada 31. decembris

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl