Komentāri

Ar izcilu godīgumu Hopman Cup turnīrā izcēlies amerikāņu tenisists Džeks Soks, kurš pret austrāliešu leģendu Leitonu Hjūitu laboja tiesnešu kļūdu un atdeva punktu sāncensim.

Otrā seta noslēgumā Leitons Hjūits veica servi, bet tā izlidoja ārpus laukuma, un punkts pienācās Džekam Sokam. Tomēr amerikānis pamanīja, ka bumbiņa ielidoja laukumā un izmantoja “challenge” iespēju (ar speciālu sistēmu atkārtojumā apskatīt, kur bumbiņa ielidojusi). Tiesnesis bija kļūdījies un punktu ieguva Hjūits, bet Soks izpelnījās lielas skatītāju ovācijas un platu sāncenša smaidu. Tomēr šāda godīga rīcība neglāba Soku, un Hjūits pieveica amerikāni ar 7-4, 6-4.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Soks atdod punktu, izpelnās lielas skatītāju ovācijas un platu sāncenša smaidu

Hopman Cup turnīrs šogad norisinās Austrālijas pilsētā Pērtā, un tajā piedalās septiņu dažādu valstu vīriešu un sieviešu tenisisti, kas pārstāv savu nāciju kopīgā ieskaitē.  Pagājušajā gadā sacensībās uzvarēja Polijas valstsvienība.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl