VIDEO: snovbords vasarā Latvijā un vēl peldkostīmā? Skaties!

Komentāri

Aktīvās atpūtas, mūzikas un jaunrades festivālā Playground bija izveidota īpaša snovborda trase. Tās izveidē tika izmantots daudz smilšu un dažāda veida caurules un rampas. Interesanti, ka šī vasarīgā trase atradās meža vidū, tomēr tas neliedza sniega dēļa sportistus nodoties pozitīvo emociju gūšanai.

Dažiem no snovborda sportistiem šāda veida vasaras trase ar smiltīm un dažādām caurulēm bija pilnīgs jaunums, taču neatkarīgi no tā entuziasti nodevās jautrajai un bīstamajai nodarbei. Tikmēr citi Playground dalībnieki sacīja, ka izbauda pasākumu un labprāt ierastos atkal. Īpašs paldies drona pilotam – Jurģim Rudmiezim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: sportisti meža vidū nododas snovborda vasarīgajiem priekiem

Aizvadīta elpu aizraujoša diena! Bijuši gan gludi nobraucieni, gan asi pagriezieni un ekstrēmi salto. To visu un vēl vairāk šodien piedzīvojām Playground Festival. Un sakām lielu paldies drone pilotam Jurģim Rudmiezim! #viasatvasara #playground333

Posted by Viasat Latvija on sestdiena, 2015. gada 11. jūlijs

FOTO: Playground festivāla krāšņie dalībnieki un snovborda trase

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl