Komentāri

Svētdien Losandželosā tika aizvadīta NHL Zvaigžņu spēle. Grandiozo ceremoniju sāka pazīstamais reperis ”Snoop Dogg”, kurš atskaņoja vienu no saviem hitiem “The Next Episode”, un tajā izmantota necenzēta leksika.

Dziesmas ievadvārdi ir šādi: “La-da-da-da-dahh .It’s the motherfu**ing D-O-double-G (Snoop Dogg)” Interesanti, ka NHL vajadzēja padomāt, ka spēli vēro ļoti daudz bērnu un vecāka gadagājuma cilvēku, kuriem šāda leksika noteikti nebūtu jādzird.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visu Zvaigžņu spēlē uzvarēja Metropoles divīzijas komanda, kas finālā ar 4:3 (2:3) pārspēja Klusā okeāna divīziju. Par NHL Visu zvaigžņu spēles, kur sacentās četras divīzijas, spēlējot formā “trīs pret trīs”, vērtīgāko hokejistu kļuva Veins Simondss, kurš neilgi pēc iemetiena centra aplī saņēma lielisku Teilora Hola piespēli un 16. minūtē nodrošināja savai komandai uzvaru. Visu Zvaigžņu spēles uzvarētāju komanda saņēma miljonu ASV dolāru (932 719 eiro).

Video

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl