Komentāri

Jau vairākus gadus kājbumbas pasaulē tiesnešiem nāk palīgā līniju aerosols, kurš pildīts ar putām. Tas darīts, lai norādītu, kur jāatrodas bumbai vai spēlētāju mūrim, izpildot standartsituācijas. Tomēr gadu laikā mača soģiem nereti gadījušās dažādas ķibeles.

Pirmo reizi putas tiesneši sāka izmantot 2011. gada ”Copa America” turnīrā, bet pilnīgi oficiāli tās izmantoja, sākot ar 2014. gada Pasaules kausu Brazīlijā. Tomēr reizi no reizes gan futbolistiem, gan spēles soģiem nākas piedzīvot dažādas amizantas situācijas. Cits no futbolistiem putas pārnes, cits notīra, bet turpretim tiesneši dažkārt aizraujas ar to pūšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl