VIDEO: smieklīga parodija, kā Grifins “patiesībā” salauza roku

Komentāri

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka NBA vienības Losandželosas Clippers zvaigzne Bleiks Grifins iesaistījās kautiņā ar kādu komandas darbinieku. Pēc šā incidenta atklājās, ka spēlētājs konfliktā salauzis roku. Bet interneta jokdari par šo kautiņu izveidojuši asprātīgu parodiju.

Grifinam ir rokas lūzums, turklāt ASV mediji ziņo, ka viņš traumu guvis strīdā ar kādu komandas apkalpojošā personāla darbinieku. Kā vēsta ESPN žurnālists Maikls Īvss, Grifins pie kāda Toronto restorāna esot “vairākas reizes” iesitis ekipējuma darbiniekam. Clippers komanda pavēstījusi, ka Grifins rokas lūzumu guvis, “izdarot sitienu”, un nevarēs spēlēt 4-6 nedēļas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Parodija par Bleika Grifina kautiņu ar komandas darbinieku

Footage of Blake Griffin Hurting His HandUnreleased footage of Blake Griffin hurting his hand.

Posted by Bleacher Report on otrdiena, 2016. gada 26. janvāris

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl