Komentāri

Slavenais amerikāņu aktieris Kevins Hārts aizvakar bija ieradies uz Filadelfijas ”76ers” mājas spēli pret Losandželosas ”Clippers”. Mākslinieks ir arī liels groza bumbas fans un bija patīkami pārsteigts par mājinieku komandas parādīto sniegumu.

”76ers” janvārī rāda teicamu sniegumu un NBA regulārajā čempionātā no 12 mačiem zaudējuši vien trīs. Uz dzimtās pilsētas komandas spēli bija ieradies arī Kevins Hārts, kurš sēdēja pirmajā rindā. Aktieris bija patīkami pārsteigts par redzēto un priecājās par ”76ers” basketbolistu labajām epizodēm. Turklāt Filadelfijas vienība savā laukumā prata apspēlēt talantīgo ”Clippers” komandu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Tikmēr vēl kāds smieklīgs incidents piemeklēja ”Clippers” centra spēlētāju Deandrē Džordanu, kurš pret minēto ”76ers” uzmeta divus ”klusos” soda metienus. Filadelfijas fani par šādu scenāriju bija sajūsmā un arēna burtiski ”uzsprāga” pēc otrā garām aizmestā metiena.

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl