Komentāri

Slavenais amerikāņu aktieris Kevins Hārts aizvakar bija ieradies uz Filadelfijas ”76ers” mājas spēli pret Losandželosas ”Clippers”. Mākslinieks ir arī liels groza bumbas fans un bija patīkami pārsteigts par mājinieku komandas parādīto sniegumu.

”76ers” janvārī rāda teicamu sniegumu un NBA regulārajā čempionātā no 12 mačiem zaudējuši vien trīs. Uz dzimtās pilsētas komandas spēli bija ieradies arī Kevins Hārts, kurš sēdēja pirmajā rindā. Aktieris bija patīkami pārsteigts par redzēto un priecājās par ”76ers” basketbolistu labajām epizodēm. Turklāt Filadelfijas vienība savā laukumā prata apspēlēt talantīgo ”Clippers” komandu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Tikmēr vēl kāds smieklīgs incidents piemeklēja ”Clippers” centra spēlētāju Deandrē Džordanu, kurš pret minēto ”76ers” uzmeta divus ”klusos” soda metienus. Filadelfijas fani par šādu scenāriju bija sajūsmā un arēna burtiski ”uzsprāga” pēc otrā garām aizmestā metiena.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl