VIDEO: skeitborda zvaigznei Tonijam Haukam vēl ir iekšā!

Komentāri

Daudzi atceras, kad bērnībā nodevās videospēļu priekiem un ar aizrautību iegrima skeitborda spēlē Tony Hawk Pro Skater. Šobrīd skeitborda zvaigznei ir jau 48 gadi, tomēr savu ķērienu sportists nebūt nav zaudējis!

Sportists vēl joprojām pierāda, ka savu talantu un meistarību ar gadiem nav tik vienkārši pazaudēt. Skeitborda leģenda mierīgi, braucot pa vairākām rampām spēja driblēt basketbola bumbu, turklāt Hauks raidīja apaļo priekšmetu grozā. Savu karjeru amerikāņu skeitbordists uzsāka tālajā 1982. gadā, bet to noslēdza 1999. gadā. Neskatoties uz cienījamo vecumu, Hauks prot rādīt iespaidīgus trikus.

VIDEO: skeitborda zvaigznei Tonijam Haukam vēl ir iekšā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl