Komentāri

Pagājušajā nedēļā sociālajos tīklos parādījās skandalozs video, kurā tiek atspoguļota divu Losandželosas Lakers spēlētāju privāta saruna. Kā ziņo ESPN.com, daudzi Losandželosas Lakers spēlētāji ir pārstājuši komunicēt ar D’Andželo Rasels pēc privātas sarunas ierakstīšanas ar savu komandas biedru Niku Jangu.

Atpūtas laikā abi komandas biedri sarunājās. Pēkšņi Rasels sāka uzdot Nikam Jangam uzvedinošus jautājumus ar aprēķinu dzirdēt 30 gadus vecā spēlētāja atzīšanos par savas draudzenes, dziedātājas Igijas Azelijas “krāpšanu”. Starp citu, Jangs un Azelija pagājušā gada vasarā saderinājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sarunas brīdī Rasels pajautāja: ”Tev bija 30, bet viņai 19?” Runa bija par meiteni, ar kuru Jangs iepazinās naktsklubā.

”Un, kas ir ar Emberu Rouzu?” painteresējās Rasels saistībā ar slaveno ASV modeli?

”Nē, viņa zina manu meitenīti!” atbildēja Jangs.

Ieraksta beigās Rasels teica: ”Paldies, ka izstāstīji šo visu manam video!” Jangs pagriezās pie komandas biedra un pārjautāja: ”Ko?” Pēc šiem vārdiem video beidzās!

Šā gadījuma dēļ kopīgajās Losandželosas Lakers komandas brokastīs neviens Raselam blakus nesēdēja. Ir arī zināms, ka pirms treniņa Rasels ienāca ģērbtuvē un apsēdās blakus Lū Viljamsam, taču tas uzreiz piecēlās un aizgāja projām.

”Šī bija neveiksmīga izjokošana, kura izvērtās par lielu neveiksmi. Rasels pieļāva kļūdu, un tagad viņam par to ir jāatbild,” teica viens no Lakers spēlētājiem.

VIDEO: skandāls! Sarunas ieraksta dēļ Lakers basketbolistam Jangam draud šķiršanās ar Igiju Azeliju

FOTO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl