Komentāri

Skandalozais itāļu spēlētājs Mario Balotelli, kurš futbola pasaulē labi zināms ar savu talantu uz nepatikšanām, kārtējo reizi interesanti izcēlies. Pirms divām dienām, 12. augustā, itālietis svinēja savu 25. dzimšanas dienu. Draugi uz Balotelli svētkiem kārtīgi viņu aplaistīja ar šampanieti.

Karjeras laikā Balotelli vairākkārtīgi izcēlies ar savādajām darbībām gan laukumā, gan ārpus tā, brīžiem nespējot izpildīt ļoti vienkāršus trenera norādījumus, tomēr tajā pašā laikā ilgu laiku uzskatīts par vienu no savas paaudzes talantīgākajiem futbolistiem. Pērn Mario Balotelli pievienojās Liverpool vienībai, kur 16 spēlēs guva vienus vārtus. Izskanējušas baumas, ka spēlētājs varētu atgriezties Itālijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl