Komentāri

Sestdien ECHL hokeja līgas spēlē Brampton Beast komanda uzņēma Toledo Walleye vienību. ASV himnas izpildīšanas laikā īstu mākslas darbu radīja Džo Eversons, kurš aptuveni minūtes laikā atainoja vēsturiskus notikumus.

Pirms dueļa, kā ierasts, skanēja ASV himna un tās laikā gleznotājs Džo Eversons bija apņēmies radīt, ko skaistu. Mākslinieks ņēma savas otas un uz audekla uzzīmēja ASV karavīrus, paceļot karogu Otrā pasaules kara laikā. Faktu apbrīnojamu padara tas, ka Eversons to izdarīja aptuveni minūtes laikā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: skaisti! Mākslinieks minūtes laikā pirms hokeja spēles rada īstu meistardarbu!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl