Komentāri

Futbola kluba Barcelona sieviešu komandas spēlētāja Barbara Latore izcēlusies ar lielu cīņassparu un skaistu soloreidu. Uzbrucēja apspēlēja vairākas pretinieces, viņu paklupināja, bet neskatoties uz to, Latore pārspēja sāncenšu vārtsardzi.

23 gadus vecā uzbrucēja Barcelona komandu pārstāv tikai otro sezonu, bet paspējusi jau izcelties ar vieniem no sezonas skaistākajiem vārtu guvumiem. Spānijas La Liga sieviešu turnīra mačā pret Espanyol Latore apspēlēja pusi pretinieku komandas spēlētājas un skaisti raidīja apaļo priekšmetu vārtos. Visā duelī Barcelona ar 6:1 ”sasita” pretinieces. Interesanti, ka Barbara Latore pirms pievienošanās Katalonijas klubam spēlēja tieši Espanyol vienībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl