VIDEO: sešgadīgā supermeitene internetā savāc 20 miljonus skatījumu

Komentāri

Šo meiteni var apskaust daudzi NBA spēlētāji! Sešus gadus vecā meitene Džalija Manuela no Ņūorleānas veic fantastiskus trikus ar basketbola bumbu. Mazajai sensācijai ir pašai savs Instagram konts, kurā viņa priecē savus 53 000 sekotājus ar jauniem trikiem!

Šī mazā supermeitene Džalija Manuela katru dienu apmeklē sporta zāli un pilnveido savas basketbolistes iemaņas. Viņas driblēšanas prasmes noskatījušies jau vairāk nekā 20 miljoni cilvēku visā pasaulē. Pat Ziemassvētkos šī mazā meitene neizlaida treniņu! Lūk, ko nozīmē talants un neatlaidība!

VIDEO: 6 gadus veca meitene ”spridzina” ar basketbola bumbu

6 YEAR OLD GIRL BALLS LIKE STEPH CURRY!6 YEAR OLD Jaliyah Manuel is back! Her last video has 20 million views, she’s been featured on ESPN, SB Nation, @TheBuzzer (to name a few), and now she’s going even harder!

Posted by Shot Science Basketball on Wednesday, 30 December 2015

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl