Komentāri

ASV futbola čempionātā (MLS) savulaik ”pendeles” jeb 11 metru soda sitienus izpildīja pavisam citādāk. Futbolists kā hokejā veica izgājienu viens pret viens ar vārtu vīru, tādējādi demonstrējot arī savas bumbas pārvaldīšanas prasmes.

Katras komandas uzbrūkošais spēlētājs izgājienu sāka aptuveni no 30 metru laukuma atzīmes, kas krietni apgrūtina apaļā priekšmeta raidīšanu vārtos. Tomēr 1996. gada Rietumu konferences finālspēlē starp Kansas City Wiz un Losandželosas Galaxy komandām, uzvarētāju noskaidroja tieši šādā veidā. Arī pēdējā laikā futbola sabiedrībā runā par šī brīža, 11 metru soda sitienu izpildes mainīšanu, taču cits veids pagaidām vēl nav atrasts. Iespējams, ka video redzētā sitienu sērija var atgriezties arī mūsdienās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: savdabīgs, bet daudz spraigāks veids, kā savulaik izpildīja ”pendeles”

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl