Komentāri

ASV futbola čempionātā (MLS) savulaik ”pendeles” jeb 11 metru soda sitienus izpildīja pavisam citādāk. Futbolists kā hokejā veica izgājienu viens pret viens ar vārtu vīru, tādējādi demonstrējot arī savas bumbas pārvaldīšanas prasmes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Katras komandas uzbrūkošais spēlētājs izgājienu sāka aptuveni no 30 metru laukuma atzīmes, kas krietni apgrūtina apaļā priekšmeta raidīšanu vārtos. Tomēr 1996. gada Rietumu konferences finālspēlē starp Kansas City Wiz un Losandželosas Galaxy komandām, uzvarētāju noskaidroja tieši šādā veidā. Arī pēdējā laikā futbola sabiedrībā runā par šī brīža, 11 metru soda sitienu izpildes mainīšanu, taču cits veids pagaidām vēl nav atrasts. Iespējams, ka video redzētā sitienu sērija var atgriezties arī mūsdienās.

VIDEO: savdabīgs, bet daudz spraigāks veids, kā savulaik izpildīja ”pendeles”

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl