Komentāri

ASV futbola čempionātā (MLS) savulaik ”pendeles” jeb 11 metru soda sitienus izpildīja pavisam citādāk. Futbolists kā hokejā veica izgājienu viens pret viens ar vārtu vīru, tādējādi demonstrējot arī savas bumbas pārvaldīšanas prasmes.

Katras komandas uzbrūkošais spēlētājs izgājienu sāka aptuveni no 30 metru laukuma atzīmes, kas krietni apgrūtina apaļā priekšmeta raidīšanu vārtos. Tomēr 1996. gada Rietumu konferences finālspēlē starp Kansas City Wiz un Losandželosas Galaxy komandām, uzvarētāju noskaidroja tieši šādā veidā. Arī pēdējā laikā futbola sabiedrībā runā par šī brīža, 11 metru soda sitienu izpildes mainīšanu, taču cits veids pagaidām vēl nav atrasts. Iespējams, ka video redzētā sitienu sērija var atgriezties arī mūsdienās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: savdabīgs, bet daudz spraigāks veids, kā savulaik izpildīja ”pendeles”

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl