Komentāri

ASV Kalifornijas štatā norisinājušās 67. gadskārtējais Katalinas ūdensslēpošanas sacensības Klusajā okeānā. Pasākumā piedalījās satriecošās un skaistās Monster Energy meitnes, kuras ķēra sauli, baudīja ūdens priekus un lieliskās sacensības.

Kalifornijas piekrastē dalībnieki sacentās 19 dažādās šā sporta veida klasēs. Uzvaras laurus turnīrā plūca Terrible Herbst Racing komanda, ko atbalsta satriecošās meitenes. 18. jūlijā pasaules čempionāta spīdveja posma ietvaros kopā ar pasaules labākajiem braucējiem Latvijā viesojās neatvairāmās Monster Energy meitenes!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: skaisto Monster Energy meiteņu izpriecas uz laivas

FOTO: valdzinošo Monster Energy meiteņu pikantā bikini fotosesija

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl