Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Dziedātāja Šakira ļoti emocionāli jutusi līdzi sava vīra Žerāra Pikē sniegumam divu Spānijas futbola grandu duelī. “Barcelona” savā laukumā cīnījās ar “Madrides Real” un kolumbiešu māksliniece nekautrējās izkliegties un brīžam novērsties.

El Clasico” Katalonijas galvaspilsētā noslēdzās neizšķirti 1:1 (0:0). Rezultātu šajā mačā atklāja “Barcelona”, kad 53. minūtē pēc Neimara izpildītā brīvsitiena precīzs ar galvu bija urugvajietis Luiss Svaress, taču Zinedina Zidāna trenētā “Real” līdzīgā veidā izglābās no zaudējuma 90. minūtē, kad pēc Luka Modriča brīvsitiena ar galvu precīzi sita Serhio Ramoss. “Barcelona” vārtsargs Marks Andrē ter Štēgens līdz bumbai aizsniedzās, tomēr to nespēja apstādināt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl