Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Dziedātāja Šakira ļoti emocionāli jutusi līdzi sava vīra Žerāra Pikē sniegumam divu Spānijas futbola grandu duelī. “Barcelona” savā laukumā cīnījās ar “Madrides Real” un kolumbiešu māksliniece nekautrējās izkliegties un brīžam novērsties.

El Clasico” Katalonijas galvaspilsētā noslēdzās neizšķirti 1:1 (0:0). Rezultātu šajā mačā atklāja “Barcelona”, kad 53. minūtē pēc Neimara izpildītā brīvsitiena precīzs ar galvu bija urugvajietis Luiss Svaress, taču Zinedina Zidāna trenētā “Real” līdzīgā veidā izglābās no zaudējuma 90. minūtē, kad pēc Luka Modriča brīvsitiena ar galvu precīzi sita Serhio Ramoss. “Barcelona” vārtsargs Marks Andrē ter Štēgens līdz bumbai aizsniedzās, tomēr to nespēja apstādināt.