Komentāri

Par šī gada pavasara sezonas modes noteicēju kļūs bijušais pasaulslavenais Manchester United futbolists Deivids Bekhems, kurš 2004. gadā tika iekļauts FIFA 100 sarakstā ka viens no labākajiem futbolistiem vēsturē. Šogad Bekhems tika izvēlēts par veikala H&M seju, viņš reklamēs jauno pavasara kolekciju!

Deivids Bekhems jau sen ir zināms ne tikai kā izcils futbolists, bet arī kā reklāmas seja un sekssimbols. Viņš ir piedalījies Adidas, Pepsi reklāmās, kā arī Giorgio Armani apakšveļas reklāmas kampaņās. Pagājušā gada nogalē  žurnāls People atzina bijušo futbola zvaigzni par seksīgāko dzīvojošo vīrieti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: reklāma, kurā šī gada pavasara sezonas modi diktēs Bekhems

FOTO: Deivids Bekhems

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl