Komentāri

Viens no labākajiem kājbumbas pārvadītājiem pasaulē – Krištianu Ronaldu, piedalījies smieklīgā turku reklāmā. Futbolists pēkšņi pārvērtās par robotu un kļuva lēns, bet telekompānija Turk Telekom ar savu interneta pieslēgumu atguva sportista lieliskā prasmes.

Ronaldu sniegums reklāmā pēkšņi pasliktinājās un viņš kļuva par robotu, bet, lai situāciju glābtu ārsti nolēma doties uz Turciju, kur problēmu ātri vien atrisināja. Portugāles izlases un Madrides Real zvaigzne šogad piedalījies jau vairākās reklāmās. Tikmēr La Liga čempionātā 31 gadu vecais uzbrucējs 30 mačos guvis 28 vārtus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Ronaldu kļūst par robotu

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl