Komentāri

Daudzi no mums ir redzējuši, cik emocionāli basketbolisti jūt līdzi savai komandai, sēžot uz rezervistu soliņa. Viņi atbalsta komandu ar skaļiem saukļiem, bet punktu gūšanas laikā ceļas kājās un skaļi aplaudē! NBA Losandželosas Lakers komandas spēlētājs Roberts Sakre ir viens no viņiem!

Internetā ir nonācis samontēts video ar Sakre spilgtākajām prieka emocijām, brīžos, kad viņa komanda Losandželosas Lakers gūst punktus. Kā tie izskatās, aplūko video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Roberts Sakre emocionāli priecājas par komandas gūtajiem punktiem

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl