Komentāri

Par Kristapu Porziņģi tiek uzņemtas filmas, multfilmas un zīmēti komiksi, taču radošā aģentūra no Liepājas basketbolistam veltījusi īsu animācijas klipu.

Radošā aģentūra ”Sense Media” no Liepājas radījusi animācijas video par talantīgo latviešu basketbolistu Kristapu Porziņģi. Animācijā tiek attēlots moments, kurā Porziņģis ar visu jaudu triec grozā bumbu no augšas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

25. decembrī sākās balsošana par Nacionālās basketbola asociācijas Visu zvaigžņu spēles sākumsastāva spēlētājiem.

Jau ziņots, ka šosezon ir krasi mainīta Zvaigžņu spēles sākuma sastāvu noteikšanas kārtība. Balsošanā var piedalīties ne tikai līdzjutēji, bet arī paši pasaules labākās basketbola līgas spēlētāji, kā arī Ziemeļamerikas mediju pārstāvji. Mainot balsošanas sistēmu, panākts, ka līdzjutēju viedoklim būs mazāka nozīme starta sastāvu noteikšanā.

Šosezon līdzjutēji balsis skaitīsies kā 50% no kopējā balsojuma, bet pa 25% no balsīm piederēs patlaban aktīvajiem līgas basketbolistiem un Ziemeļamerikas medijiem. Basketbolisti varēs balsot gan par sevi, gan saviem komandas biedriem.

Foto: Porziņģis pērnās sezonas Uzlecošo zvaigžņu spēlē

Balsošanā līdzjutēji, basketbolisti un mediji savas balsis var atdot par trim garajiem spēlētājiem un diviem aizsargiem katras konferences komandā, tajā skaitā arī par Kristapu Porziņģi no Ņujorkas “Knicks” komandas un Dāvi Bertānu no Sanantonio “Spurs”.

Līdzjutēji par NBA Visu zvaigžņu spēles dalībniekiem var balsot līgas mājaslapā “nba.com”, aplikācijā “NBA”, sociālajās vietnēs “Facebook” un “Twitter”, kā arī meklētājā “Google”. Iepriekšējā sezonā “Knicks” latviešu zvaigznei Porziņģim pietrūka 100 000 balsu, lai iekļūtu NBA Visu zvaigžņu spēles Austrumu konferences sākumsastāvā, bet vēlāk viņš netika izraudzīts arī starp rezervistiem.

Foto: Porziņģa un Māra Verpakovska labdarības spēle

Foto: Kristapa Porziņģa basketbola laukuma svinīgā atklāšana

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl