5 komentāri

Divi puiši no Garciema Filips un Fricis izdomāja izklaidējošu ziemas aktivitāti, kur lietderīgo var apvienot ar patīkamo. Izrādās, ka suņa izvešana pastaigā var kļūt par ekstremālu piedzīvojumu.

Puiši no Garciema padarīja sava četrkājainā drauga Mesiņa pastaigu par īstu piedzīvojumu. Bet – kā radās šī ideja? Par to stāsta Fricis, viens no suņuka saimniekiem:

Šoziem pie mums Garciemā visas taciņas un ielas bija ļoti slidenas. Tāpēc pastaigāties un pārvietoties ar Mesiņu, kājās esot parastiem apaviem, bija ļoti problemātiski, jo suņuks neskatoties uz savu mazo izmēru, ir gana grūti savaldāms. Tieši tāpēc, sākoties mežam, sešpadsmit gadīgais Filips iedomājās uzvilkt slidas un doties ar Mesiņu uz jūru, caur pakalniem un grubuļainām skuju apbirušām takām. Mesiņam ļoti patīk skriet, tāpēc ar viņa palīdzību slidošana ritēja ”kā pa sviestu”.

Kas no tā visa sanāca, skaties video!

Video

TOP komentāri

  • pāķis
    0 0 0

    pāķis

    ja grib lai bobis velk slidotāju vai slēpotāju, tad labāk iegādāt viņam speciālu siksnu, kas liekas ap vēderu kā mugursoma, citādi turoties pie kakla siksnas, suns tiek žņaugts...
  • Renāta
  • latviete

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl