5 komentāri

Divi puiši no Garciema Filips un Fricis izdomāja izklaidējošu ziemas aktivitāti, kur lietderīgo var apvienot ar patīkamo. Izrādās, ka suņa izvešana pastaigā var kļūt par ekstremālu piedzīvojumu.

Puiši no Garciema padarīja sava četrkājainā drauga Mesiņa pastaigu par īstu piedzīvojumu. Bet – kā radās šī ideja? Par to stāsta Fricis, viens no suņuka saimniekiem:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šoziem pie mums Garciemā visas taciņas un ielas bija ļoti slidenas. Tāpēc pastaigāties un pārvietoties ar Mesiņu, kājās esot parastiem apaviem, bija ļoti problemātiski, jo suņuks neskatoties uz savu mazo izmēru, ir gana grūti savaldāms. Tieši tāpēc, sākoties mežam, sešpadsmit gadīgais Filips iedomājās uzvilkt slidas un doties ar Mesiņu uz jūru, caur pakalniem un grubuļainām skuju apbirušām takām. Mesiņam ļoti patīk skriet, tāpēc ar viņa palīdzību slidošana ritēja ”kā pa sviestu”.

Kas no tā visa sanāca, skaties video!

Video

TOP komentāri

  • pāķis
    0 0 0

    pāķis

    ja grib lai bobis velk slidotāju vai slēpotāju, tad labāk iegādāt viņam speciālu siksnu, kas liekas ap vēderu kā mugursoma, citādi turoties pie kakla siksnas, suns tiek žņaugts...
  • Renāta
  • latviete

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 4

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl