Komentāri

Svētdien NBA All Star spēles ietvaros gan pašus basketbolistus, gan skatītājus, ar iespaidīgiem “dankiem” pārsteidza profesionāls “dankeris” no Kanādas – Džordans Kilganons. 

Džordans Kilganons ir profesionāls “dankeris”, kurš ir viens no biedrības Dunk Elite biedriem. Katru gadu kopā ar pārējiem šīs apvienības “dankeriem”, tostarp latvieti Kristapu Dārgo, viņš dodas uz starptautiskajiem Slam Dunk konkursiem, tādējādi popularizējot šo sporta veidu un cīnoties par titulu. Svētdien NBA All Star spēles ietvaros kanādietis nolēma parādīt spēlētājiem, ko nozīmē patiešām īsts bumbas trieciens no augšas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: profesionāls “dankeris” džinsos pārsteidz NBA All Star spēlētājus

 

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl