Komentāri

Kurš teica, ka Disnejlenda ir domāta tikai bērniem? Arī pieauguši cilvēki sapņo nonākt multeņu tēlu pasaulē un izmēģināt dažnedažādas atrakcijas. Arī Kristaps Porziņģis, būdams mazs puišelis, allaž bija vēlējies nonākt Disnejlendā. Viņa sapnis tika piepildīts!

Latviešu talantīgais basketbolists Kristaps Porziņģis, kurš pārstāv Ņujorkas Knicks komandu, decembrī piepildīja bērnības sapni un apmeklēja Disnejlendu, kas atrodas Anaheimā, Kalifornijā. Sportists izbaudīja dažādas atrakcijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

 

Foto: Porziņģa un Māra Verpakovska labdarības spēle

Foto: Kristapa Porziņģa basketbola laukuma svinīgā atklāšana

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl