VIDEO: Porziņģis iekļūst NBA nedēļas smieklīgākajos momentos

Komentāri

NBA apkopojusi aizvadītās nedēļas smieklīgākos atgadījumus un topā iekļuvis arī latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis. Savainotais spēlētājs devās līdzi Knicks komandai izbraukuma tūrē, bet spēles laikā komandas biedri īsti negribēja palaist latvieti apsēsties.

Piektdienas naktī Ņujorkas Knicks izbraukumā tikās ar Filadelfijas 76ers vienību. Komandai līdzi bija devies arī Kristaps Porziņģis, kurš šobrīd ārstē pleca savainojumu. Tomēr latvietim uz komandas soliņa nebija atvēlētas daudz vietas, taču liepājnieks prata iespiesties mazajā krēslā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: komandas biedri neļauj Porziņģim apsēsties

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl