Komentāri

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis piedalījies aviokompānijas ”Delta Air lines” reklāmā. Liepājnieks tajā izcēlās ar vairākiem smieklīgiem izteicieniem, kā arī visas reklāmas laikā glāstīja mājas sesku (fretku).

Reklāmā Ņujorkas ”Knicks” zvaigzne uzsāk preses konferenci ar vairākiem smieklīgiem saukļiem: “Spēka uzbrucējs basketbolā nav tikai pozīcija. Tā ir filozofija. Es nespēlēju tikai spēka uzbrucēja pozīcijā, es ar spēku dodos uz priekšu. Vienalga kāda dzīves situācija – spēkā uz priekšu! Vairāk jaudas, vairāk uz priekšu!”. Interesanti, ka vēl reklāmā Porziņģis glāstīja un mājas sesku. Kā ”Youtube” kontā vēsta ”Delta Air lines”, tad šī ir tikai pirmā reklāmas sērijas. Turpinājums sekos!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl