Komentāri

Basketbola mekā NBA netrūkst visai smieklīgu un neveiklu brīžu. Raidījums The Starters apkopojis piecus neveiklākās un amizantākās nedēļas epizodes un otrajā vietā iekļuvis arī mūsu latviešu talants Kristaps Porziņģis. 

Pagājušajā nedēļā internetā ”uzpeldēja” vecs video, kurā redzams Kristaps Porziņģis smieklīgi dejojam bijušajā komandā BC Sevilla. Šī spilgtā deja nav palikusi nepamanīta un iekļuvusi topa otrajā vietā. Interesanti, ka pēc tam mūsu talantu uz dueli izaicināja Šarlotes Hornets spēlētājs Kaminskis. Vēl topā iekļuvuši Kobe Braiants, Džeimss Hārdens, Lenss Stīvensons un

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Porziņģis dejo, Hārdens sit pa vārīgām vietā – NBA neveiklie brīži

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl