VIDEO: Porziņģi Ņujorkā mīl – par godu latvietim uzņemta smieklīga īsfilma

Komentāri

Latviešu talantīgo basketbolistu Kristapu Porziņģi Ņujorkā nudien mīl – Tribekas filmu festivālā demonstrēs četras minūtes garo īsfilmu PorzinGod (Dievs Porziņģis), vēsta The New York Post.

Filmu uzņēmuši divi brāļi no Ņujorkas – Tailers un Konors Bērni. Galveno lomu īsfilmā spēlē aktieri Džons Legvizamo un Adams Muči. Filmā aktieri pie Ņujorkas Knicks altāra lūdz basketbola dievus atgriezt dzīvē mirušās basketbola leģendas, ļaujot tām iemiesoties Porziņģī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Porziņģis īsfilmā saukts par “svēto sesto numuru” un “mesiju, kas radies no svētās latviešu ieņemšanas”. “Tā ir filma daudz pārcietušajiem Knicks faniem un veltījums komandas vēsturei,” Tailers Bērns sacīja intervijā laikrakstam New York Post. “Mēs parādījām visabsurdākās galējības.”

VIDEO: Porziņģa filmas “PorzingGod” reklāmas gabaliņš

Uz altāra ir Porziņģa glezna, kurā basketbolists tur rokās vienradzi. Tādējādi filmas veidotāji atsaukušies uz Oklahomasitijas Thunder līdera un līgas zvaigznes Kevina Duranta izteikumiem, ka Porziņģis esot “kā vienradzis šajā līgā”. Filmas galvenais varonis Porziņģis arī ir uzaicināts uz īsfilmas pirmizrādi Tribekas festivālā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl