Komentāri

Emeriks Laptors tikai trīs dienas atpakaļ parakstīja līgumu ar Manchester City un pavisam drīz guva nopietnu traumu kādā no futbola spēlēm.

Laptors ir 21 gadu jauns profesionāls franču futbolists, kurš no 2012 gada sāka spēlēt Spānijas klubā Athletic Bilbao, taču pāris dienas atpakaļ parakstīja līgumu ar Manchester City. Ceturtdien futbolists aizvadīja maču, kurā Francijas izlase tikās ar Skotijas komandu, diemžēl spēle izrādījās neveiksmīga, jo Laptors guva smagas traumas – lauztu kāju un izmežģītu potīti!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: pēc līguma parakstīšanas ar Manchester City, Laptors futbola mačā salauž kāju

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl