Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Japāņu pūla (viens no biljarda paveidiem) spēlētājs Naojuki Oi šķietami pazudis tulkojumā brīdī, kad žurnālists viņam pēc uzvarēta dueļa uzdeva vairākus jautājumus. Pūlists uz jautājumiem atbildēja ar smieklīgiem jokiem, kas pārsteidza daudzus.

Sportists pēc iekļūšanas turnīra ceturtdaļfinālā ”Sky Sports” ēterā vispirms apsveica pats sevi, bet, atbildot uz nākamo žurnālista jautājumu, demonstrēja slavenā ”Pen Pineapple Apple Pen” joka variāciju. Reportieris ēterā atzina, ka nekad nav veicis šādu interviju, taču pēdējā jautājumā vēlējās uzzināt Naojuki Oi domas par iespējamo triumfu turnīrā: “Nekādu problēmu,” noslēdzot uzsvēra japānis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 4

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl