Komentāri

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko Oklendas WTA International sērijas turnīra otrajā kārtā nespēja nosargāt drošu uzvaru un ar 6-4, 6-7 (4:7), 5-7 piekāpās Naomi Broudijai no Lielbritānijas.  Taibreikā arī notika nepatīkams incidents, kad Ostapenko pēc zaudētas izspēles izmeta raketi no rokām un tā trāpīja bumbiņu padevējam.

Kaut Latvijas tenisiste apgalvoja, ka rakete viņai izslīdējusi, Broudija tiesnesim pieprasīja, lai Ostapenko tiktu diskvalificēta un pat izsauca kortā turnīra galveno tiesnesi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Bija diezgan skaidrs, ka viņa meta raketi un trāpīja bumbiņu padevējam. Par to būtu jādiskvalificē,” pēc mača teica Broudija, uzsverot, ka netic Ostapenko apgalvojumam par raketes izslīdēšanu. “Atkārtojumā ir skaidri redzams, ka tā neizslīdēja. Tomēr šāds ir teniss un galvenais vārds pieder tiesnesim.”

VIDEO: Ostapenko aizmet raketi un trāpa bumbiņu padevējam

Tāpat tenisistes iesaistījušās arī vārdu apmaiņā pēc mača. “Jeļena (Aļona) komentēja, ka mana uzvedība bija briesmīga. Nedomāju, ka kortā paveicu ko necienīgu. Spiediens bija augsts un adrenalīns uzkarsēts.”

“Mēs iesaistījāmies nelielā konfrontācijā, tomēr viņa būs fantastiska spēlētāja. Esmu droša, ka mācīsimies no šodienas kļūdām un virzīsimies uz priekšu,” uzsvēra Broudija.

VIDEO: Ostapenko pēc mača iesaistās asā vārdu apmaiņā

Lasi vēl