Komentāri

Sports bez emocijām nav iedomājams! Kāds, izcīnot zīmīgu vietu sacensībās, lēkā no laimes, kāds raud, bet kāds lamājas tiešajā ēterā! Šoreiz savu sajūsmu nespēja savaldīt baltkrievu biatloniste, kurai paspruka divi necenzēti vārdi!

Baltkrievu biatloniste Darja Domračeva šodien izcīnīja otro vietu Austrijā notiekošajā pasaules čempionāta desmit kilometru iedzīšanas sacensībās. Zīmīgi, ka Domračeva sprintā bija vien 27. pozīcijā, bet iedzīšanā aizvēra visus 20 mērķus un veica iespaidīgu kāpumu. Domračevai pērn 1. oktobrī attiecībās ar Norvēģijas biatlona leģendu Ūli Eināru Bjērndālenu piedzima meita Ksenija, un sportiste vien šā gada sākumā atsāka dalību sacensībās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl