VIDEO: Novickis futbola labdarības spēlē netrāpa 11 metru sitienu

Pievienot komentāru
VIDEO: Novickis futbola labdarības spēlē netrāpa 11 metru sitienu

Slavenais NBA basketbolists Dirks Novickis aizvadīja labdarības futbola spēli, kurā izcēlās ar 11 metru soda sitienu, kas tika raidīts garam vārtiem.

Dirkam Novickim futbola spēles laikā pienācās sist 11 metru soda sitienu, kuru basketbola zvaigzne veica ar ieskrējienu, atdarinot Itālijas futbolistu Simoni Dzadzu.

Jau iepriekš tika ziņots, ka 38 gadus vecais spēlētājs vienojies par divu gadu līgumu, bet tagad beidzot likts paraksts uz līguma. Novickis iepriekš atteicās no viena garantētā līguma gada, bet vēlāk panāca vienošanos par jaunu 40 miljonus ASV dolāru (35,8 miljonus eiro) vērtu līgumu uz diviem gadiem.

Novickis aizvadītajā sezonā 75 mačos guva vidēji 18,3 punktus spēlē. 38 gadus vecais basketbolists NBA ir spēlējis tikai Dalasas Mavericks komandā, tajā pavadot 18 sezonas. 2011. gadā viņš ar Mavericks kļuva par NBA čempionu, tiekot atzīts par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju, bet 2007. gadā vācieti atzina par NBA sezonas vērtīgāko basketbolistu. Novickis ir piedalījies arī 11 NBA Visu zvaigžņu spēlēs, kā arī viņš ir visu laiku sestais rezultatīvākais NBA spēlētājs, karjeras laikā gūstot 29 491 punktu.

Foto

Video