Komentāri

Uz lielajiem ekrāniem nonākusi četras minūtes gara īsfilma PorzinGod (Dievs Porziņģis) par latviešu basketbola zvaigzni Kristapu Porziņģi. 

“Tā ir filma daudz pārcietušajiem Knicks faniem un veltījums komandas vēsturei,” intervijā laikrakstam New York Post sacīja viens no filmas autoriem. “Mēs parādījām visabsurdākās galējības.” Uz altāra ir Porziņģa glezna, kurā basketbolists tur rokās vienradzi. Tādējādi filmas veidotāji atsaukušies uz Oklahomasitijas Thunder līdera un līgas zvaigznes Kevina Duranta izteikumiem, ka Porziņģis esot “kā vienradzis šajā līgā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Īsfilma par Porziņģi – PorzinGod

Filmu uzņēmuši divi brāļi no Ņujorkas – Tailers un Konors Bērni. Galveno lomu īsfilmā spēlē aktieri Džons Legvizamo un Adams Muči. Filmā aktieri pie Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas Knicks altāra lūdz basketbola dievus atgriezt dzīvē mirušās basketbola leģendas, ļaujot tām iemiesoties Porziņģī.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl