Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

NHL regulārā čempionāta spēlē starp Ņujorkas Rangers un Kolumbusas Blue Jackets viens no viesu hokejistiem ļoti sāpīgi ar ripu dabūjis pa seju. Otrā perioda vidū Mets Kalvers saņēma sitienu un atstājot milzīgu asins peļķi, sportists pameta ledu.

Tomēr Bluce Jackets uzbrucējs atgriezās spēlē un, neskatoties uz to, ka Kalveram uzlika 30 (!!!) šuves, viņš guva uzvaras vārtus. Lūk, ko nozīmē īstu vīru cīņa un pašaizliedzība līdz galam! Lai atgrieztos laukumā pēc asiņainā un sāpīgā trieciena Kalveram bija jāiziet smedzeņu satricinājuma tests, taču uzbrucējs veiksmīgi to izturēja. Interesanti, ka ”sašūtais” hokejists uzvaras ripu guva komandas mazākumā, bet Blue Jackets izbraukumā ar 4:2 apspēlēja Rangers vienību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: asinis laukumā

Video: uzvaras vārti

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl