VIDEO: nekad nepadodies! Skrējēja šokē un neticami ”izvelk” uzvaru

Komentāri

Īrijas augstskolu skriešanas sacensībās neticamu uzvaru izcīnījusi Korkas Universitātes skrējēja Fila Hīlija, kura pēdējā aplī no līderes atpalika gandrīz par pusapli, taču fantastiski spēja uzvarēt sacensībās.

4×400 metru distancē Hīlija startēja kā pēdējā stafetes komandas dalībniece, turklāt pretinieces bija izrāvušās gandrīz 200 metrus priekšā, bet tas netraucēja sportistei veikt vienu no sporta vēstures lieliskākajiem finiša spurtiem un neticamā veidā izcīnīt uzvaru. Pēc šā apbrīnojamā triumfa video burtiski ”uzspridzināja” internetu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: nekad nepadodies! Skrējēja šokē un neticami ”izvelk” uzvaru

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl