Komentāri

Nacionālās basketbola līgas pēdējo divu sezonu vērtīgākā spēlētāja Goldensteitas “Warriors” līdera Stīvena Karija sieva Aiša ir ne tikai ļoti skaista, bet arī čakla un radoša sieviete. Viņas hobijs ir gatavot dažādus ēdienus, rakstīt par to grāmatas un dalīties savās pavāres prasmēs ar cilvēkiem.

Taču nesen simpātiskā sieva savā ”Instagram” kontā publicēja video ar savām prasmēm rīkoties ar bumbu un šo video noskatījies vairāk nekā miljons skatītāju. Kā Karija sievai padevās šie triki, noskaties video.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl