Komentāri

Riodežaneiro olimpiskais čempions un NBA kluba Sakramento Kings līderis Demarkuss Kazinss (Demarcus Cousins) intervijā netīšām nolamājies. Basketbolistam vaicāja par vienības jauno spēlētāju Taju Lousonu (Ty Lawson), un Kazinss šķietami aizdomājās un nesavaldīja mēli. Sportists ātri vien saprata savu kļūdu, taču viņa sejas izteiksme bija ļoti smieklīga.

”Tas mērglis ir ātrs kā s***,” netīšām sacīja Kazinss, norādot uz Lousona veiklības īpašībām. Kings līderis nekavējoties atvainojās par nodarīto, un ar žurnālistiem kopīgi pasmējās. 26 gadus vecais centra spēlētājs šovasar palīdzēja ASV izlasei triumfēt Riodežaneiro olimpisko spēļu turnīrā. Kazinss vidēji turnīrā atzīmējās ar 9,1 gūtu punktu, 5,8 atlēkušajām bumbām un 1,6 rezultatīvām piespēlēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: NBA spēlētājs intervijas laikā netīšām nolamājas, un viņa reakcija ir nepārspējama

Sometimes DeMarcus Cousins is just a little too honest. @boogiecousins speaking about @tylawson3

A video posted by Sean Cunningham (@abc10sean) on

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl