Komentāri

NBA pirms rītdien gaidāmā sezonas sākuma apkopojusi smieklīgākos un amizantākos notikumus pirmsssezonā. Kuriozu video iekļuvis arī Dāvis Bertāns, kura neprecīzā piespēle pret Maiami Heat noveda pie trenera Ērika Spolstera lieliskās reakcijas pārbaudes.

NBA pirmssezona bija notikumiem bagāta, turklāt tajā netrūka ļoti daudz brīžu, kas liktu pasmaidīt. Talismanu un fanu trakulības tribīnēs, spēlētāju kurpes un līdzsvara pazaudēšana, ”sit pieci” tukšam gaisam un daudz, daudz citu amizantu mirkļu. Interesanti, ka video iekļuvušas arī mūsu basketbolistu Kristapa Porziņģa un Dāvja Bertāna pārstāvētās komandas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: NBA pirmssezonas lielākajos kuriozos iekļūst arī Dāvis Bertāns (Bertāna neprecīza piespēle no 01:43)

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl