Komentāri

Pērnās sezonas NBA čempions un finālsērijas vērtīgākais spēlētājs Lebrons Džeimss piedalījies motivējošā kompānijas Nike reklāmā. Tās galvenais sauklis ir ”Uzrodies no nekurienes”, iedrošinot jaunos un topošos basketbolistus. Reklāma nepilnas diennakts laikā noskatīta jau vairāk kā 2 miljonu reižu.

Pagājušajā sezonā Džeimss aizveda Klīvlendas Cavaliers līdz pirmajam NBA čempiontitulam vēsturē. Finālsērijas septiņās spēlēs Džeimss vidēji izcēlās ar 29,7 punktiem, 11,3 atlēkušajām bumbām un 8,9 rezultatīvām piespēlēm. Finālā Cavaliers ar 4-3 pieveica pērnās sezonas čempioni Goldensteitas Warriors. Iepriekš Džeimss par NBA čempionu kļuva arī Heat sastāvā – 2012. un 2013.gadā. Visas trīs reizes amerikānis tika atzīts arī par finālsērijas vērtīgāko basketbolistu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Come out of Nowhere reklāma ar Lebronu Džeimsu

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl