Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

NBA čempione Klīvelndas Cavaliers viesojusies Baltajā namā, kur ASV prezidentam Barakam Obamam pasniedza komandas kreklu, un kopā ar Obamas kundzi Mišelu izspēlēja ”Manekenu izaicinājumu”.

ASV tradicionāli pieņemts, ka lielāko sporta līgu (NHL, NBA, NFL, MLB) čempionvienības viesojas Baltajā namā pie valsts prezidenta. Ceturdien NBA čempionvienība Cavaliers apciemoja ASV galvu Baraku Obamu un kundzi Mišelu, kuri savus pienākumus pildīs līdz 20. janvārim, kad amatā stāsies Donalds Tramps.  Pēdējo nedēļu laikā ”Manekenu izaicinājums” (Mannequin Challenge) guvis ārkārtīgi mizlīgu popularitāti pasaulē, taču Cavaliers basketbolisti to pacēluši jaunā līmenī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Klīvendas komanda vienā no Baltā nama kabinetiem attēloja svinības par valsts pirmajām personām. Interesanti, ka izaicinājumā nepiedalījās pats Obama, kurš ir liels basketbola fans. Tikmēr Cavaliers radošajam priekšnesumam bija pieaicinājuši Mišelu Obamu.

Video

Foto: Cavaliers Baltajā namā viesojas pie Obamas

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl