Komentāri

NBA regulārā čempionāta mačā Sakramento Kings savā laukumā cīnījās ar Toronto Raptors basketbolistiem. Viens no Kings līderiem – Rūdijs Gejs – kādā no spēles epizodēm centās atbrīvot laukumu un tribīnēs iemeta Raptors uzbrucēja Demāra Derouzena kurpi.

Geja mestais apavs smieklīgi trāpīja kādam Kings fanam pa pieri, kurš tobrīd skatījās savā telefonā. Protams, varam uzteikt Kings spēlētāja radošumu, kā apturēt Raptors vienības līderi, taču izpildījums nebija tāds kāds cerēts. Kings savā laukumā visai negaidīti ar 102:99 prata pieveikt pērnās sezonas Austrumu konferences finālisti. Rūdijs Gejs atzīmējās ar 23 punktiem un deviņām atlēkušajām bumbās, turpretim Derouzens iemeta 12 punktus un savāca tikpat atlēkušo bumbu kā Gejs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl