Komentāri

Sociālajos tīklos ir parādījies video, kurā pasaules slavenais Barselonas komandas futbolists viesojas ķīniešu sportiskajā raidījumā. Tajā viņš parāda lielisku metienu, kuru veic ar kāju, ar futbola bumbu no vairāku metru attāluma un raida to tieši  basketbola grozā!

Ķīniešu raidījumi vienmēr ir atšķīrušies ar dažādiem neparastiem uzdevumiem, tie ne tikai padara šovus interesantākus, bet arī piesaista sabiedrības uzmanību. Lūk, vienā no šādiem izklaidējošiem sporta raidījumiem tika uzaicināts Lionels Mesi, kura uzdevums bija raidīt futbola bumbu tieši basketbola grozā. Kā veicās futbolistam, vari aplūkot video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: fantastika! Mesi raida futbola bumbu tieši basketbola grozā

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl