Komentāri

Viens no pasaules pazīstamākajiem bokseriem Floids Meiverzers savā ”Instgram” kontā publicējis video, kurā redzama UFC zvaigznes Konora Makgregora cīņa ar Neitu Diazu. Šajā duelī Makgregors zaudēja, tādējādi Meiverzers centās ”pieliet eļļu ugunij” un izprovocēt pazīstamo sportistu.

Pirms kāda laika Makgregors bravūrīgi paziņoja, ka Meiverzers baidās no īra un ar to boksa ringā necīnīsies. Savukārt amerikāņu bokseris nepalika atbildi parādā un sacīja: “Vienīgā lieta, ko Dievs radīja perfektu, ir mana cīņu statistika”. Šodien Meiverzers savā ”Instagram” kontā ievietoja video, kurā Makgregors ringā ”atraujas” no Neita Diaza. Turklāt bokseris uzrīkoja konkursu – kāds lietotājs par trāpīgāko video parakstu tiks pie 10 tūkstošiem dolāru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

CAPTION THIS! Best caption wins $10,000.00. The winner will be announced on Monday, Dec 19. Stay tuned ! #TMT

A video posted by Floyd Mayweather (@floydmayweather) on

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl