Komentāri

Viens no pasaules pazīstamākajiem bokseriem Floids Meiverzers savā ”Instgram” kontā publicējis video, kurā redzama UFC zvaigznes Konora Makgregora cīņa ar Neitu Diazu. Šajā duelī Makgregors zaudēja, tādējādi Meiverzers centās ”pieliet eļļu ugunij” un izprovocēt pazīstamo sportistu.

Pirms kāda laika Makgregors bravūrīgi paziņoja, ka Meiverzers baidās no īra un ar to boksa ringā necīnīsies. Savukārt amerikāņu bokseris nepalika atbildi parādā un sacīja: “Vienīgā lieta, ko Dievs radīja perfektu, ir mana cīņu statistika”. Šodien Meiverzers savā ”Instagram” kontā ievietoja video, kurā Makgregors ringā ”atraujas” no Neita Diaza. Turklāt bokseris uzrīkoja konkursu – kāds lietotājs par trāpīgāko video parakstu tiks pie 10 tūkstošiem dolāru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

CAPTION THIS! Best caption wins $10,000.00. The winner will be announced on Monday, Dec 19. Stay tuned ! #TMT

A video posted by Floyd Mayweather (@floydmayweather) on

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl