Komentāri

Viens no pasaules pazīstamākajiem bokseriem Floids Meiverzers savā ”Instgram” kontā publicējis video, kurā redzama UFC zvaigznes Konora Makgregora cīņa ar Neitu Diazu. Šajā duelī Makgregors zaudēja, tādējādi Meiverzers centās ”pieliet eļļu ugunij” un izprovocēt pazīstamo sportistu.

Pirms kāda laika Makgregors bravūrīgi paziņoja, ka Meiverzers baidās no īra un ar to boksa ringā necīnīsies. Savukārt amerikāņu bokseris nepalika atbildi parādā un sacīja: “Vienīgā lieta, ko Dievs radīja perfektu, ir mana cīņu statistika”. Šodien Meiverzers savā ”Instagram” kontā ievietoja video, kurā Makgregors ringā ”atraujas” no Neita Diaza. Turklāt bokseris uzrīkoja konkursu – kāds lietotājs par trāpīgāko video parakstu tiks pie 10 tūkstošiem dolāru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

CAPTION THIS! Best caption wins $10,000.00. The winner will be announced on Monday, Dec 19. Stay tuned ! #TMT

A video posted by Floyd Mayweather (@floydmayweather) on

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl