VIDEO: “Manekenu izaicinājums” – sporta zvaigznes izrāda savu lielisko radošumu

Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Pievienot komentāru
VIDEO: “Manekenu izaicinājums” – sporta zvaigznes izrāda savu lielisko radošumu
Foto: AP/SCANPIX

ASV ļoti lielu popularitāti pēdējās nedēļās ieguvis Mannequin Challenge (Manekenu izaicinājums), kura mērķis ir attēlot visu, it kā laiks būtu sastindzis. Šajā akcijā iesaistījusies virkne sporta zvaigžņu un profesionālo komandu.

NBA vienība Sakramento Kings pirms vienas no mājas spēlēm attēlojusi ainu, kurā komanda atrodas uz ielas un gaida atbraucam vienības autobusu. Daži basketbolisti savā starpā sarunājas, kāds uzņem bildi, bet cits ālējas un karājas ceļazīmes stabā. Vislielākais izaicinājums sportistiem ir pavadīt nekustīgā pozā aptuveni minūti, pat nemainot sejas vaibstus vai nemirkšķinot acis.

VIDEO: Sakramento Kings radošums

Ar interesanto nodarbi aizrāvušies arī HK Rīga hokejisti, kuri smieklīgi attēlojuši kautiņu un tā reakciju viesnīcā. Varam priecāties par mūsu puišu izdomu!

VIDEO: HK Rīga hokejistu manekena izaicinājums

#HKRiga #MannequinCallange /via @visoc88

A video posted by HK RIGA (@hkrigaofficial) on

Tikmēr Vācijas Bundeslīgas vienības Dortmundes Borussia futbolisti šā paša izaicinājuma ietvaros smieklīgi attēlojuši kā norit treniņš svaru zālē. Domājas, ka šo radošo ideju bija realizēt vēl grūtāk, ņemot vērā, ka ilgāku laiku bija jāsastingst ar svariem rokās.

VIDEO: Dortmundes Borussia manekeni svaru zālē

Tomēr pats iespaidīgākais manekenu izaicinājums izdevies ASV koledžu basketbola (NCAA) Kentukī WildCats vienībai. Šajā radošajā veikumā iesaistījās gandrīzi visi uz spēles ieradušies līdzjutēji, kā arī karsējmeitenes un apkalpojošais personāls.

VIDEO: Kentunī basketbola līdzjutēju un visas arēnas veikums

Lasi vēl