VIDEO: Madrides Real futbolisti spēlē basketbolu un danko

Komentāri

Kas to būtu domājis, ka arī futbolistiem sagādā īstu baudu uzspēlēt basketbolu un pat iespraust bumbu no augšas. Madrides Real futbola komanda vienā no saviem treniņiem ar lielāko prieku nodevās basketbola priekiem!

Madrides Real futbola komanda vienā no saviem treniņiem futbola bumbas dzenāšanas vietā ar prieku uzspēlēja basketbolu. Vislielāko sajūsmu šis sporta veids sagādāja pussargam Isko, aizsargam Danilu un uzbrucējam Krištianu Ronaldu.

VIDEO: Madrides Real futbolisti spēlē basketbolu un danko

Mini basketball game in training / Entrenamiento con mini basketDon’t miss Isco, Danilo and Cristiano finding a different kind of net as part of today’s training session at #RMCity! ¡Así es cómo Isco Alarcón, Danilo Luiz y Cristiano Ronaldo marcan puntazos en otro tipo de redes! #HalaMadrid Real Madrid Baloncesto NBA

Posted by Real Madrid C.F. on Wednesday, 3 February 2016

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl