Komentāri

NBA pirmajā regulārās sezonas spēlē Filadelfijas 76ers savā laukumā cīnījās ar Oklahomsitijas Thunder vienību. Dueļa ievadā Thunder lielākā zvaigzne Rasels Vestbruks devās caurgājienā un guva divus punktus ar sodu. Pēc gūtā groza uzbrucējs saņēma ļoti ”siltu” sagaidīšanu – vidējo pirkstu no kāda mājinieku fana.

Tomēr pēc Vestbruks izcēlās ar ļoti lielu profesionalitāti – nevis devās skaidroties ar iekarsušo un pikto līdzjutēju, bet to ignorēja. Thunder zvaigzne norādīja mača arbitram par šādu nekulturālu basketbola fana uzvedību, tomēr 76ers atbalstītājs no zāles izraidīts netika. Visā spēlē Thuder ar 103:97 pieveica mājinieku komandu, bet Vestbruks atzīmējās ar 32 punktiem, 12 atlēkušām bumbām un deviņām rezultatīvām piespēlēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: fana ”mīļais” žests

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl