VIDEO: “Lieldienas” sportā. Kā laika gaitā mainījusies pautu sargu mode

Komentāri

Ar vārdu Lieldienas bieži vien mēdz apzīmēt ne tikai pavasara svētkus. Arī stiprajam dzimumam tādas ir, un tās nepieciešams īpaši sargāt. Kā zināms,  – ikvienas olas ir vārīgas un trauslas. Īpaši tās jāsaudzē atsevišķos sporta veidos un arī baleta mākslā. Tieši tāpat kā visa sporta ekipējuma mode mainās, arvien uzlabotākas un daudzveidīgākas kļūst spenzūras jeb pautu sargi.

Raidījumu Bez tabu pirms vairākiem gadiem nelielā ekskursijā pa Latvijas hokeja izlases ģērbtuvi izvadāja hokejists Rodrigo Laviņš, iepazīstinādams ar Latvijas spēcīgāko hokejistu formas tērpu sastāvdaļu – spenzūrām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Hokeja piederumu veikalā skaidro, ka, lai arī tieši šī formas daļa ir tā, kura var kalpot vairākas sezonas, ir sportisti, kuri ļoti seko spenzūru modei.

Spenzūra ļoti svarīga ir arī baleta mākslā. Baleta pedagogs Aleksandrs Kolbins stāsta, ka uz skatuves šis apģērba gabals vairāk paredzēts labam izskatam, nevis drošībai. Vai balerīnas ar savu kurpīšu cietajiem purngaliem netīšām neiespers savam partnerim vārīgajā vietā, tas ir uz pašu mākslinieču sirdsapziņas.

Foto

Vēl viens sporta veids, kurā spenzūra ir kā obligāts elements formas tērpā, ir paukošana. Paukošanas treneris Valdis Kupčs stāsta, ka sportošana bez spenzūras šajā sporta veidā ir liels pārkāpums. Ja atklājas, ka sportistam nav šīs formas detaļas, viņš tiek noņemts no sacensībām. Šo pārkāpumu varot pielīdzināt braukšanai dzērumā. Vai arī sievietēm paukošanā ir savs “aizsargtērps”, uzzini, skatoties video!

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl