Komentāri

Latvijas futbola izlasei pirms 12 gadiem izdevās kvalificēties Eiropas čempionāta finālam Portugalē un to joprojām uzskata par vienu no brīnumiem futbola pasaulē. Kopš tā laika mūsu valstsvienība līdz finālturnīram nav tikusi, taču vienam no mūsu jaunajiem futbolistiem šovasar gan būs iespēja iziet laukumā Eiropas čempionātā, turklāt turnīra finālā, pirms spēles aiz rokas vedot vienu no spēlētājiem, kas cīnīsies par Eiropas Kausu.

Vairāk nekā 200 bērnu, kuri saistīti ar futbolu, sestdien Olimpiskā centra hallē sacentās dažādos veiklības un prāta uzdevumos. Taču tikai 5 labākie nokļuva līdz lielajam finālam, kur uzvarētāju noteica ar izlozes palīdzību. Veiksme uzsmaidīja puikam vārdā Krists Komarovskis.

Video

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl