VIDEO: laimīgākais vai stulbākais vārtsargs pasaulē?

Komentāri

Ļoti savādā veidā 11 metru soda sitienu atvairījis kāds futbola vārtsargs. Spēlē starp Gloria un International vienībām mājinieku vārtsargam ļoti, ļoti paveicās, jo vārtu vīrs palika nepārspēts. Taču interneta vidē radās jautājums – šis vārtsargs ir laimīgākais vai stulbākais pasaulē?

International spēlētāja sitiens trāpīja pa abiem vārtu stabiem, bet, izdarot otru sitienu, vārtu vīrs laimīgi spēja atvairīt arī otru sitienu. Fantastiskā veidā Gloria vārtsargs palika nepārspēts! Gloria futbolists uz brīdi pilnīgi ”izslēdzās” no mača, taču šī bija viņa laimīgākā diena!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: laimīgākais vārtsargs pasaulē?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl