Komentāri

NHL čempione Pitsburgas ”Penguins” un tās lielākās zvaigznes Sidnijs Krosbijs, Jevgeņijs Malkins piekrituši nelielai avantūrai – izveidot filmas ”Elf” parodiju. Hokejisti bija pacentušies un materiāls izdevās pietiekami amizants.

Filmas ”Elf” īstenie varoņi nomainīti ar ”Penguins” hokejistiem. Kādam galva ar videomontāžas palīdzību pielikt klāt tēlam, bet cits pārģērbjies elfu kostīmā. Šajā avantūrā piedalījušās arī NHL čempiones lielākās zvaigznes – Sidnijs Krosbijs, Jevgeņijs Malkins, Fils Kesels un Kriss Letangs. Atgādinām, ka pērn ”Penguins” kļuva par Stenlija kausa ieguvēji finālsērijā ar 4-2 pieveicot ”Sharks” vienību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl